
Magazijnautomatisatie voor Europees distributiecentrum.
Modula One Ton: dé machine voor opslag van zware goederen!
De Modula One Ton werkt op dezelfde manier als de Modula Lift. Deze uitvoering is echter ontworpen voor zeer zware toepassingen en realiseert ladebelastingen van 990 kilogram. De constructie is robuust waardoor alle ladeafmetingen deze belasting aankunnen. Zelfs op een 4.100 millimeter brede lade kan 990 kilogram gestockeerd worden.
Dankzij de externe werkopening worden de lades automatisch uit de machine gebracht en kunnen de goederen – al dan niet met een heftoestel – gemanipuleerd worden. Deze externe werkopening is voorzien van alle veiligheidsgordijnen waardoor de beweging snel kan lopen, maar wel veilig blijft.
Dankzij onze WMS software Gigasoft.Extended kan er papierloos gewerkt worden, kunnen de pickings geoptimaliseerd worden en de toegang gecontroleerd worden.
Vragen? Meer uitleg of een afspraak? Neem dan contact op met onze Vanas product specialisten.